*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Thomas Centri 776 yra efektyvi skalbyklė, kurios būgno talpa siekia 4,5 kg. Su dideliu maksimalia gręžimo greičiu – 2800 RPM, ši skalbyklė užtikrina, kad jūsų skalbiniai bus greitai džiovinami ir sumažins likusio vandens kiekį iki minimumo.
Šis modelis padeda sutrumpinti džiovinimo laiką, todėl jūsų skalbiniai bus paruošti greičiau. Iš naudotojų gaunamos nuomonės rodo, kad džiovinimo laikas gali sumažėti net iki 1 valandos, palyginti su standartinėmis skalbimo mašinomis.
Šios skalbyklės nerūdijančio plieno būgnas garantuoja ilgaamžiškumą ir patikimumą, o švarus ir modernus baltos spalvos dizainas puikiai įsilieja į bet kokią virtuvę ar skalbyklos interjerą.
Su energijos sąnaudomis siekiančiomis tik 350 W, Thomas Centri 776 yra ne tik efektyvus, bet ir ekonomiškas pasirinkimas, užtikrinantis mažesnes energijos sąnaudas. Pasirinkite šį prietaisą ir mėgaukitės efektyviu bei greitu skalbimo proceso pagreitėjimu.
| Talpa | 4,5 kg |
| Maksimalus gręžimo greitis | 2800 RPM |
| Ciklo laikas | 5 min. |
| Spalva | balta |
| Būgno medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Energijos sąnaudos (įprastai) | 350 W |
| Įtampa | 230 V |
| Skersmuo | 35 cm |
| Aukštis | 66 cm |
| Gylis | 34.5 cm |
| Plotis | 45 cm |
| Tipas | Pakraunamos iš viršaus |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Energijos klasė | B |
| Prekės ženklas | Thomas |
| Džiovinimo tipas | Ventiliacinės |
| Džiovinimo trukmė | 150 min. |
| Programų skaičius | 3 |
| Triukšmingumo lygis | 52 dB(A) |
| Automatinė/Neautomatinė | Automatinė |
| Maksimalus skalbinių svoris | 4 kg |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.31 kWh |
| Energijos sąnaudos per metus | 330 kWh |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | Nėra |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | - min |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.8 W |