*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Susipažinkite su Candy RO4 H7A2TCERX-S džiovykle, išsikirianti moderniu dizainu ir funkcionalumu. Šis siauras džiovintuvas, tinkantis laisvam pastatymui, puikiai telpa net ir mažose erdvėse. Jo 7 kg medvilnės pakrovimo talpa leidžia efektyviai džiovinti didesnius kiekius skalbinių.
Candy džiovyklė pasižymi išplėstiniu nuotolinio valdymu, kad galėtumėte valdyti savo prietaisą itin patogiai, tuo pačiu naudojant hHe daiktų interneto programą. Inovatyvi elektroninė 5D sistema užtikrina optimalų džiovinimą, o 15+1 programų pasirinkimas suteikia jums galimybę pritaikyti džiovinimo procesą pagal savo poreikius.
Džiovyklėje yra specialiai sukurtas indo dizainas su skaidriomis durelėmis ir chromo akcentais, kas ne tik užtikrina praktiškumą, bet ir prideda elegancijos jūsų namams. Energijos efektyvumo klasė A++ garantuoja mažesnes energijos sąnaudas, leidžiančias jums pasiekti didesnį efektyvumą be papildomų išlaidų.
Be to, užtikrinama, kad šis prietaisas atitinka Woolmark standartus, todėl galite drąsiai džiovinti net ir jautrius audinius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Candy |
| Gamintojo kodas | Pole täpsustatud |
| Maksimalus skalbinių svoris | 7kg |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | E |
| Energijos sąnaudos per metus | 212kWh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | 1.87 |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | 0.9 |
| Automatinė/Neautomatinė | Automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -W |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | Pole täpsustatud |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | -dB(A) |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 46.5cm |
| Svoris | 37.5kg |
| Programų skaičius | 15+1 |