*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EW8D394ME yra moderni kondensacinė džiovyklė su šilumos siurbliu, puikiai tinkanti energijos vartojimo efektyvumui ir drabužių priežiūrai. Jos A+++ energijos klasė yra idealus pasirinkimas aplinką tausojantiems vartotojams.
Dėl pažangios džiovinimo technologijos, ši džiovyklė pasižymi efektyviu audinių džiovinimu, nuo medvilnės iki šilko, išsaugant jų kokybę ir tekstūrą.
Intuityvus elektroninis valdymas su LED ekranu ir 12 džiovinimo programų leidžia patogiai pasirinkti tinkamiausią programą skirtingiems audiniams. Patogios funkcijos, tokios kaip paleidimo atidėjimas ir temperatūros reguliavimas, dar labiau palengvina naudojimą.
Džiovyklė taip pat turi vaikų užrakto funkciją ir lengvą priežiūrą, kuri užtikrina ilgaamžiškumą bei efektyvumą, informuodama apie pilną kondensato indą ir pūkelių filtrą.
Ši džiovyklė ne tik džiovina, bet ir saugo jūsų drabužius, užtikrindama jų ilgaamžiškumą ir priežiūrą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Electrolux |
| Gamintojo kodas | EW8D394ME |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | A+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 195kWh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | Automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kWh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.05W |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 10min |
| Džiovinimo trukmė | 199min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | A |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 65dB(A) |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Bendri duomenys | PerfectCare 800 serija, šilumos siurblys |
| Tipas | Pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | 49kg |
| Galia | -W |
| Džiovinimo valdymas | Automatinis pagal drėgmę (SensiCare) |
| Valdymas | Elektroninis |
| Programų skaičius | 12 |
| Ekranas | Taip |
| LED ekranas | Taip |
| Programos laiko rodymas | Taip |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | Taip |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | Taip |
| Nerūdijančio plieno būgnas | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Nenurodyta |
| Būgno vidaus apšvietimas | Taip |
| Vėsinimo funkcija | Taip |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | Taip |
| Kondensato prisipildymo indikacija | Taip |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | Taip |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Kita informacija | GentleCare, SensiCare, DelicateCare; Atidėjimas iki 24 valandų; Kondensatorius; Pukų filtras; Rezervuaras; Stiklinės durelės |
| Spalva | Balta |
| Programos | Medvilnė, Vilna, Delikatus džiovinimas, Šilko džiovinimo programa, Sintetika, Mišri įkrova |