*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch HBA514BS3 yra galinga ir patikima įmontuojama elektrinė orkaitė, ideali kasdieniam kepimui ir skrudinimui. Su 71 l talpa, ji puikiai tinka užimtoms šeimoms ir kulinarijos entuziastams.
Orkaitė užtikrina efektyvų veikimą: energijos klasė A+ garantuoja saikingą elektros suvartojimą, o galia – 3400 W leidžia greitai pasiekti reikiamą temperatūrą.
Dėl savarankiško išsivalymo funkcijos, orkaitės priežiūra tampa paprastesnė, paliekant daugiau laiko skanėstams ruošti. Paprastas besisukantis ratukas užtikrina intuityvų valdymą.
Standardizuoti matmenys leidžia lengvai integruoti orkaitę į bet kokius virtuvės baldus, o elegantiška juoda spalva suteikia šiuolaikiškumo.
Pirkti Bosch HBA514BS3 reiškia pasirinkti patogumą, efektyvumą ir stilių viename sprendime.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Gamintojo kodas | HBA514BS3 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.94 |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3400W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | Besisukantis ratukas |
| Laikmatis | Yra |
| Grilio galia | -kW |
| Teleskopiniai bėgeliai | Ne |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |