*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux MealAssist SteamPro garinė orkaitė EOB9S3XT pasižymi modernia garinimo funkcija, leidžiančia ruošti skaniausius, sultingus patiekalus. Ši orkaitė išsaugo iki 90 % vitamino C, užtikrindama, kad jūsų maistas būtų ne tik skanus, bet ir sveikas.
Orkaitė turi pažangią „CookSmart Touch“ funkciją, kuri paverčia kasdienį gaminimą malonesniu ir lengvesniu. Galite saugoti mėgstamuosius receptus ir juos perkelti tiesiai į orkaitę, kad maisto gaminimas taptų dar efektyvesnis.
Dirbtinis intelektas „TasteAssist“ optimizuoja virtuvę, parenkant idealų laiką ir temperatūrą gaminti klasikinius patiekalus garuose. Tai ne tik paprasta, bet ir padeda sumažinti energijos suvartojimą.
Elegantiškas matinės juodos spalvos dizainas dera su moderniu interjeru, o matinė tekstūra sumažina valymo poreikį. Su „Electrolux“ orkaitės funkcijomis ir automatiniais nustatymais kiekvienas patiekalas bus paruoštas tobulai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Electrolux |
| Gamintojo kodas | EOB9S3XT |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.52 |
| Energijos klasė | A++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 61.9 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3500W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 55cm |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | Taip |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | LED |
| Grilis | Taip |
| Vidaus danga | Antracitinis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | Nenurodytavnt. |
| Mėsos termometras | Nenurodyta |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Gaminimo garuose funkcija | Taip |