*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kaiser EG 6372 yra moderni įmontuojama orkaitė, sukurta patenkinti net išrankiausių šeimininkių poreikius. Naujausias modelis pasižymi šiuolaikišku juodu ir sidabriniu dizainu, lengvai derančiu prie bet kokios virtuvės interjero.
Ši orkaitė su 78 litrų talpa suteikia pakankamai vietos didesniems patiekalams, o jos dujinio ir elektrinio tipo derinys leidžia jums naudoti įvairius kepimo būdus. Sensorinis valdymas užtikrina paprastą ir intuityvų orkaitės naudojimą.
Kaiser EG 6372 taip pat turi naudingas funkcijas, tokias kaip laikmatis, teleskopiniai bėgeliai ir savaiminio išsivalymo funkcija, todėl kepimo procesas tampa dar patogesnis ir efektyvesnis.
Pasirinkite Kaiser EG 6372 ir mėgaukitės skaniais konservuoto maisto ar kepinių rezultatais, lengvai kuriant nuostabius patiekalus namuose.
| Galia | -W |
| Gylis | 55.6cm |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Plotis | 59.4cm |
| Spalva | Juoda; Sidabrinė |
| Aukštis | 59.4cm |
| Laikmatis | Yra |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Orkaitės tipas | Dujinė; elektrinė |
| Energijos klasė | A |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės tūris | 78l |
| Prekės ženklas | Kaiser |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Orkaitės valdymas | Sensorinis |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | Nenurodyta |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |