*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EOD6F77H yra pažangi įmontuojama orkaitė, kurie pasižymi efektyviu energijos vartojimu ir moderniu dizainu.
Jos 72 litrų talpa suteikia pakankamai vietos kepimui, o juoda spalva puikiai dera su bet kokia virtuvės interjero apdaila.
Ši elektrinė orkaitė turi garų funkciją, kuri užtikrina tolygų maisto ruošimą ir išlaiko natūralius įvairių ingredientų skonius.
Su elektroniniu spaudimu valdomu LCD ekranu, kepimo procesas yra itin patogus ir intuityvus.
Be to, orkaitė yra įrengta su teleskopiniais bėgeliais, todėl patogiai galite išimti karštus indus.
Jos ventiliatorius garantuoja optimalius kepimo rezultatus, o apšvietimas leidžia stebėti maisto būklę viduje.
Ši orkaitė apima ir konvekcijos funkciją, todėl idealiai tinka mėgstantiems kepti įvairius patiekalus vienu metu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Electrolux |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.93 |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Orkaitė su garų funkcija, Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3490W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 56.9cm |
| Orkaitės tūris | 72l |
| Orkaitės valdymas | Elektroninis, Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Grilis | Taip |
| Vidaus danga | Antracitinis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | Nenurodytavnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Nenurodyta |
| Konvekcija | Taip |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |