*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Gorenje BOS67372CL yra moderni įmontuojama elektrinė orkaitė, skirta patogiam ir efektyviam maisto ruošimui. Jos smėlio spalva suteikia virtuvei elegancijos ir šilumos.
Ši orkaitė turi 77 litrų talpą, todėl puikiai tinka ruošiant didesnius patiekalus arba šeimos valgymus. Jos energijos suvartojimas yra tik 0.97 kWh per ciklą, kas leidžia taupyti energiją ir sumažinti sąnaudas.
Gorenje BOS67372CL valdymas yra mechaninis, leidžiantis lengvai ir patogiai pasirinkti norimą temperatūrą bei kepimo laiką. Taip pat šioje orkaitėje yra dvi kepimo skardos ir vienos kepimo grotelės, užtikrinančios įvairių patiekalų gaminimą.
Su šia orkaitė Jūs galėsite ne tik kepti, bet ir ruošti įvairius receptus, įskaitant kepinius, mėsos patiekalus bei daržoves.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Gorenje |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.97 |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | Nenurodytavnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3500W |
| Spalva | Smėlio |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Orkaitės valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | Nenurodyta |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nenurodyta |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Nenurodyta |