*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Siemens HB974GLB1 įmontuojama elektrinė orkaitė yra idealus pasirinkimas kulinarijos entuziastams, kurie vertina tiek stilių, tiek funkcionalumą. Šis prietaisas pasižymi elegantišku juodu dizainu ir pažangiu jutikliniu valdymu, o jo energijos klasė A+ užtikrina optimalų energijos vartojimą.
Didelis įmontuojamos orkaitės vidus (71 l) leidžia patogiai gaminti įvairaus dydžio patiekalus. Orkaitės matmenys (59,5 cm aukščio, 59,4 cm pločio ir 54,8 cm gylio) suteikia universalią galimybę pritaikyti ją net ir nedidelėje virtuvėje.
Privalumai, tokie kaip savaiminio valymo funkcija ir 13 gaminimo funkcijų, tarp kurių yra 3D kepimas ir kepimas karštu oru, suteikia lankstumo ir komforto bet kuriai maisto gaminimo patirčiai.
Orkaitė taip pat siūlo aukštą saugumą, turėdama užraktą nuo vaikų ir aušinimo ventiliatorių, todėl ji idealiai tinka šeimoms. Patogūs priedai, kurie įeina į komplektaciją, užtikrina, kad galėsite iš karto pradėti gaminti maistą.
| Galia | 3600W |
| Gylis | 54.8cm |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Grilis | Taip |
| Plotis | 59.4cm |
| Spalva | Juoda |
| Svoris | 38.7kg |
| Aukštis | 59.5cm |
| Funkcijos | 13; Funkcija Pica / Duona; 3D kepimas; Gaminimas karštu oru |
| Laikmatis | Yra |
| LCD ekranas | Taip |
| Vidaus danga | Emalė |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Ventiliatorius | Taip |
| Gamintojo kodas | HB974GLB1 |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Energijos klasė | A+ |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Mėsos termometras | Nenurodyta |
| Orkaitės valdymas | Sensorinis |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | Taip |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.87 |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.69 |