*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Schlosser elektrinė įmontuojama orkaitė puikiai tinka kiekvienai virtuvei. Jos balta spalva ir modernus dizainas suteikia elegancijos bet kokiam interjerui.
Orkaitė turi 52 litrų talpos ertmę, leidžiančią gaminti net didelius patiekalus. Sujo 10 įvairių funkcijų ir 250 °C maksimalia kaitinimo temperatūra, ji užtikrina puikius kepimo rezultatus.
Sensorinis valdymas ir LCD ekranas palengvina orkaitės naudojimą, o nuimamos durys ir savaiminio išsivalymo funkcija taupo laiką ir pastangas.
Ecoclean emalė viduje padeda išlaikyti švarą, o konvekcija ir ventiliatorius užtikrina tolygų karščio pasiskirstymą. Pasirinkite Schlosser orkaitę ir mėgaukitės kulinarinių patirčių galimybėmis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Schlosser |
| Gamintojo kodas | OE560TCW |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 2100W |
| Spalva | Balta |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 52l |
| Orkaitės valdymas | Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Nuimamos orkaitės durys | Taip |
| Grilis | Taip |
| Grilio galia | -kW |
| Vidaus danga | EcoClean emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | Ne |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Funkcijos | 10 |