*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Whirlpool WOI4S8PM0SBA orkaitė su 73 L talpa puikiai tinka vidutinės dydžio virtuvėms. Jos modernus dizainas ir juoda spalva papuoš bet kurią erdvę.
Ši elektrinė orkaitė pasižymi intuityviu jutikliniu valdymu, leidžiančiu lengvai ir patogiai reguliuoti nustatymus. Energijos efektyvumo klasė A+ užtikrina, kad naudojimasis prietaisu būtų ekologiškas ir ekonomiškas.
Dėl konvekcinio maisto gaminimo funkcijos, maistas iškeps tolygiai ir greitai. Orkaitė taip pat turi grilio funkciją, todėl galėsite ruošti įvairius patiekalus, įskaitant piknikų mėgstamiausias.
Hidrolizinis ir pirolitinis valymo režimai palengvina priežiūrą, todėl orkaitė visada atrodys kaip nauja. Su šia orkaitė, jūsų maisto gaminimo patirtis taps malonesne ir šiuolaikiškesne.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | A+++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | Nenurodytavnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3450W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.7cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Svoris | 37.6kg |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Grilis | Taip |
| Vidaus danga | Emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nenurodyta |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | Ne |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Gaminimo garuose funkcija | Taip |
| Priedai | 2 kepimo skardos |