*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch HBG536EW4 įmontuojama elektrinė orkaitė sukurta tam, kad patenkintų visus jūsų kepimo poreikius. Su erdvia 71 l talpa, galėsite lengvai ruošti didelius patiekalus ir net kelis patiekalus vienu metu.
Ši orkaitė pasižymi elektroniniu valdymu ir laikmačiu, kurie leidžia tiksliai nustatyti temperatūrą ir kepimo laiką, užtikrinant optimalų rezultatą kiekvieną kartą. Teleskopiniai bėgeliai suteikia patogumą ir saugumą, leisdami be rūpesčių ištraukti keptuves.
Orkaitė greitai įkaista, turinti 3400 W galią, užtikrina tolygų kepimą, o A+ energijos klasė padeda efektyviai naudoti energiją.
Jos kompaktiški matmenys idealiai tinka standartinėms virtuvėms, o tradicinis valymas užtikrina paprastą priežiūrą. Pasirinkite Bosch HBG536EW4 orkaitę ir mėgaukitės profesionaliais kepimo rezultatais namuose!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Gamintojo kodas | HBG536EW4 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.94 |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3400W |
| Spalva | Balta |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | Yra |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Ne |