*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch HRG312BB4 orkaitė sukurta tiems, kurie nori pasiekti profesionalius kepimo rezultatus namuose. Ši įmontuojama elektrinė orkaitė turi 71 litrų talpą ir galingumą 3600 W, todėl užtikrina tolygų temperatūros paskirstymą ir greitą įkaitinimą.
Orkaitė pasižymi A+ energijos klasės ženklu, kas reiškia, kad ji yra ekonomiška ir užtikrina mažesnes energijos sąnaudas. Jos energijos suvartojimas ciklui siekia tik 0.94 kWh, tad tikrai nepavargsite dėl didelių sąskaitų.
Patogus sensorinis valdymas leidžia lengvai bekontakčiai reguliuoti orkaitės funkcijas, o laikmatis padeda tiksliai stebėti kepimo laiką. Savaiminio išsivalymo funkcija palengvina orkaitės priežiūrą, sumažinant chemikalų naudojimą.
Naudodamiesi Bosch HRG312BB4, galėsite mėgautis ne tik elegantišku juodu dizainu, bet ir šiuolaikišku valdymu, kuris puikiai tinka bet kuriai moderniai virtuvei. Tuo pačiu, jos standartiniai matmenys (aukštis 59.5 cm, plotis 59.4 cm, gylis 54.8 cm) užtikrina paprastą įmontavimą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Gamintojo kodas | HRG312BB4 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.94 |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3600W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Teleskopiniai bėgeliai | Ne |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |