*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Freggia OERD67AN yra moderni ir funkcionali elektrinė orkaitė, skirta padėti jums gaminti maistą patogiai ir efektyviai. Su analoginiu laikrodžiu ir laikmačiu, jūs galėsite lengvai kontroliuoti maisto gaminimo laiką.
Orkaitė turi inovatyvią katalitinio valymo sistemą, kuri palengvina priežiūrą. Ši technologija užtikrina, kad purvas, nusėdantis ant plokščių, būtų išskaidomas kaitinant orkaitę, todėl ją galima lengvai išvalyti.
Dėl išplėstos vidinės erdvės, galite gaminti didesnį maisto kiekį vienu metu, idealu šeimos vakarienei. Specialiai sukurti durelių vyriai leidžia lengvai nuimti duris, užtikrinant paprastą priežiūrą.
Su įmontuotomis šoninėmis grotelėmis ir teleskopiniais bėgeliais, orkaitė suteikia dar daugiau patogumo naudojimo metu. Be to, ji komplektuojama su dviem padėklais ir tinklu griliui, kas padeda jums pasiekti geriausių rezultatų virtuvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Freggia |
| Gamintojo kodas | OERD67AN |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 2000W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | 36.8kg |
| Orkaitės tūris | 67l |
| Orkaitės valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| LCD ekranas | Ne |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Ne |
| Gaminimo garuose funkcija | Ne |