*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Freggia OGSB64X dujinė orkaitė su moderniu nerūdijančio plieno dizainu yra puikus pasirinkimas kiekvienai virtuvei. Dėl inovatyvių technologijų ir efektyvaus dizaino ji užtikrina patogų maisto ruošimą.
Ši orkaitė pasižymi 4 programomis, įskaitant nepriklausomą grilį ir priverstinę konvekciją, leidžiančiomis pasiekti net ir pačius išskirtiniausius kepimo rezultatų. Nekaistantys durys ir dvigubas įstiklinimas suteikia papildomą saugumo lygį, todėl galite būti ramūs naudodami šį prietaisą.
Freggia OGSB64X taip pat siūlo lengvą valymą ir ilgaamžiškumą, nes visi komponentai, įskaitant nuimamas duris ir tinkamą izoliaciją, buvo sukurti, kad garantuotų patikimumą ir efektyvumą. Galėsite mėgautis ne tik maisto gaminimo malonumu, bet ir užtikrinti, kad jūsų virtuvė išliktų švari ir tvarkinga.
Ši orkaitė su specialia elektrine uždegimo sistema ir moderniomis rankenėlėmis, suteiks nelaikantį patogumą ir dizaino estetiką jūsų namuose. Pridėtos emaliuotos kepimo skardos ir lentyna iš vielos leidžia dar efektyviau pasinaudoti orkaitės galimybėmis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Freggia |
| Gamintojo kodas | OGSB64X |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Dujinė |
| Galia | 2000W |
| Spalva | Sidabrinė |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 56.5cm |
| Svoris | 31.8kg |
| Orkaitės tūris | 54l |
| Orkaitės valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | Nenurodyta |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Nuimamos orkaitės durys | Taip |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Ne |