*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Schlosser 627BL elektrinė orkaitė su didelėmis 70 litrų talpos ertmėmis yra puikus pasirinkimas kiekvienai virtuvei. Su galingumu 2225W ji garantuoja greitą ir efektyvų maisto ruošimą.
Ši orkaitė turi 7 funkcijas, leidžiančias jums pasirinkti optimalų kepimo režimą. Dėl LED ekrano ir elektroninio programų valdymo jūsų gaminimo procesas bus patogus ir intuityvus.
Juoda spalva suteikia modernų išvaizdą, o 2 stiklai duryse padeda stebėti kepimo procesą. Orkaitės energijos klasė A užtikrina efektyvų energijos vartojimą.
Nepamirškite, kad šioje orkaitėje taip pat yra apšvietimas, kuris palengvina maisto stebėjimą, o teleskopinių bėgelių nebuvimas padeda išlaikyti minimalistinį dizainą.
Schlosser 627BL orkaitė yra idealus pasirinkimas visiems, vertinantiems kokybę ir patogumą virtuvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Schlosser |
| Gamintojo kodas | OE627BL |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.74 |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 2225W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 57.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 26kg |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Orkaitės valdymas | Besisukantis ratukas, Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Nuimamos orkaitės durys | Taip |
| Grilis | Taip |
| Grilio galia | 2kW |
| Vidaus danga | EcoClean emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | Ne |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | Ne |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Ne |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Kita informacija | Nenurodyta |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Funkcijos | 8 |