*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Gorenje BOSB6737E06X yra moderni įmontuojama elektrinė orkaitė, pasižyminti elegantišku sidabriniu dizainu ir šiuolaikinėmis funkcijomis.
Jos talpa siekia 77 litrus, todėl idealiai tinka didesnėms šeimoms ar šventiniams patiekalams gaminti. Orkaitė turi aukštą energijos efektyvumo klasę, užtikrinančią ekonomišką energijos vartojimą.
Su teleskopiniais bėgeliais ir sensoriniu valdymu, gaminimas tampa patogesnis ir saugesnis. Be to, orkaitėje įrengtas laikmatis ir specialus užraktas nuo vaikų, užtikrinantis saugumą.
Ši orkaitė taip pat turi dvigubus stiklus durelėse, kas padeda išlaikyti temperatūrą ir užtikrina geresnį energijos vartojimą. Savaiminio išsivalymo funkcija leidžia greitai ir lengvai prižiūrėti prietaisą.
Be to, Gorenje BOSB6737E06X siūlo grilio ir konvekcijos funkcijas, leidžiančias ruošti įvairius patiekalus greitai ir skaniai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Savybės | Laikmatis, Teleskopiniai bėgeliai |
| Prekės ženklas | Gorenje |
| Gamintojo kodas | BOSB6737E06X |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.97 |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 94.3 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, Savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3500W |
| Spalva | Sidabrinė |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Svoris | 34kg |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Orkaitės valdymas | Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | Taip |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Nuimamos orkaitės durys | Taip |
| Grilis | Taip |
| Vidaus danga | Emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | Ne |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Gaminimo garuose funkcija | Ne |