*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Gorenje BPSA6747A08BG yra moderni orkaitė su garų funkcija, puikiai tinkanti šiuolaikinėms virtuvėms.
Ši elektrinė orkaitė pasižymi dideliu 77 litrų tūriu ir energijos klase A+, užtikrinančia efektyvų energijos vartojimą.
Jos funkcijos, tokios kaip teleskopiniai bėgeliai ir mėsos termometras, leidžia lengvai bei tiksliai paruošti įvairiausius patiekalus.
Orkaitėje yra savivaldos funkcija, kuri palengvina valymą, tad galite daugiau laiko skirti maisto gaminimui ir mažiau – valymui.
Juoda spalva ir elegantiškas dizainas suteikia virtuvei išskirtinumo, o keturi stiklai užtikrina puikų šilumos išlaikymą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Savybės | Laikmatis, Teleskopiniai bėgeliai, Mėsos termometras |
| Prekės ženklas | Gorenje |
| Gamintojo kodas | BPSA6747A08BG |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.03 |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.6 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Orkaitė su garų funkcija, Įmontuojama orkaitė, Savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3500W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.4cm |
| Orkaitės tūris | 77l |
| Orkaitės valdymas | Besisukantis ratukas |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | Taip |
| Orkaitės durų stiklai | 4vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Nuimamos orkaitės durys | Taip |
| Grilis | Taip |
| Vidaus danga | Emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | Taip |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Gaminimo garuose funkcija | Taip |
| Priedai | Teleskopiniai bėgeliai |