*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
MPM 64 KGE 13B yra juoda įmontuojama dujinė orkaitė, puikiai tinkanti bet kokiai moderniai virtuvei.
Jos 70 litrų talpa leidžia gaminti didesnius patiekalus, o energijos suvartojimas ciklui siekia tik 0.79 kWh.
Orkaitės valdymas yra mechaninis, todėl jis intuityvus ir paprastas naudoti. Per šią orkaitę galite gaminti įvairius patiekalus, kurie tikrai sužavės jūsų šeimą ir draugus.
Šis modelis suteikia galimybę lengvai pritaikyti orkaitės erdvę jūsų virtuvėje, jos matmenys yra 85 cm aukščio, 60 cm pločio ir 55 cm gylio.
MPM 64 KGE 13B – tai stilingas ir funkcionalus pasirinkimas jūsų namams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | MPM |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.79 |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Dujinė |
| Galia | -W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | Nenurodyta |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nenurodyta |
| LCD ekranas | Ne |
| Kepimo skardos | Nenurodytavnt. |
| Kepimo grotelės | Nenurodytavnt. |
| Mėsos termometras | Ne |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Ne |
| Gaminimo garuose funkcija | Ne |