*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Įmontuojama orkaitė TEKA HLB 85-GH1 P yra ideali pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybę ir energijos taupymą.
Su 70 litų tūriu, ši orkaitė leidžia gaminti įvairius patiekalus, o aukšta A+ energijos klasė užtikrina efektyvų energijos vartojimą.
Orkaitė turi mechaninį valdymą ir grilio funkciją, leidžiančią pasiekti net 250°C kaitinimo temperatūrą.
Juoda spalva ir modernaus dizaino elementai puikiai tiks bet kurioje virtuvėje.
Teleskopiniai bėgeliai ir dvi kepimo skardos palengvins kepimo procesą, o apšvietimas leis stebėti maisto gamybą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | TEKA |
| Gamintojo kodas | HLB 85-GH1 P BM |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 81.2 |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3552W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 53.7cm |
| Svoris | 42kg |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų stiklai | Nenurodytavnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Grilis | Taip |
| Grilio galia | 1400kW |
| Vidaus danga | Emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Ne |
| Konvekcija | Taip |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | Ne |