*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Schlosser įmontuojama orkaitė su išskirtiniu juodu dizainu puikiai tinka bet kuriai virtuvei. Jos plotis yra 45 cm, o vidinis tūris siekia 52 litrus, todėl ji idealiai tinka įvairių patiekalų gamybai.
Ši orkaitė turi 10 funkcijų, įskaitant grilio, konvekcijos ir ventiliatoriaus funkcijas, užtikrinančias tolygų ir efektyvų maisto gaminimą. Elektroninis laikmatis ir modernesnė jutiklinio valdymo sistema leidžia lengvai pasirinkti norimą programą.
Orkaitės energijos klasė A garantuoja ekonomišką energijos naudojimą. Nuimamos durys ir stiklas leidžia lengvai prižiūrėti orkaitę, o savaiminio išsivalymo funkcija užtikrina, kad ji visada išliks švari.
Dvi orkaitės durų stiklo plokštės ne tik pagerina šilumos izoliaciją, bet ir suteikia galimybę stebėti gaminimo procesą per LED apšvietimą. Maksimali kaitinimo temperatūra siekia 250 °C, tad galite būti ramūs, jog maistas bus paruoštas greitai ir efektyviai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Savybės | Laikmatis, Grilis |
| Prekės ženklas | Schlosser |
| Gamintojo kodas | OE559DTBTLC |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.71 |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, Savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 2100W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 0.59cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 54cm |
| Svoris | 22kg |
| Orkaitės tūris | 52l |
| Orkaitės valdymas | Elektroninis, Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Nuimamos orkaitės durys | Taip |
| Grilis | Taip |
| Vidaus danga | Aquaclean |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Kita informacija | 9 funkcijos, Valymas garais |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | Ne |
| Funkcijos | 10 |
| Priedai | 1 grotelės, 1 padėklas |