*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch HBF113BR1S įmontuojama elektrinė orkaitė skirta šiuolaikinėms virtuvėms, kuriose dera stilius ir funkcionalumas. Energiją taupantis dizainas užtikrina galingą veikimą, taip sumažinant elektros energijos sunaudojimą.
Su erdvia 66 litrų talpos ertme, ši orkaitė idealiai tinka kepimui, skrudinimui ir kepimui ant grotelių, leidžiant vienu metu ruošti kelis patiekalus. Pažangios gaminimo funkcijos, tokios kaip elektrinis grilis ir karšto oro kepimas, pagerina gaminimo patirtį.
Orkaitė taip pat pasižymi elektroniniu valdymu su LCD ekranu, užtikrinančiu tikslų temperatūros ir laiko nustatymą. Vaikų saugos užraktas suteikia ramybę šeimoms su vaikais.
Patvarus emalio vidus palengvina priežiūrą, leidžiant daugiau laiko skirti valgymui ir mažiau valymui. Komplekte yra trys kepimo padėklai ir viena grilio lentyna, todėl galima lanksčiai naudoti įvairius kepimo būdus ir receptus.
| Talpa | 66 litrų |
| Galia | 3300W |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Grilis | Taip |
| Plotis | 59.4cm |
| Spalva | Juoda, Sidabrinė |
| Svoris | 35kg |
| Aukštis | 59.5cm |
| Funkcijos | Elektrinis grilis; 3D kepimas; Gaminimas karštu oru |
| Laikmatis | Yra |
| LCD ekranas | Taip |
| Vidaus danga | Emalė |
| Priedai | 3 padėklai; 1 grotelės |
| Ventiliatorius | Taip |
| Prekės ženklas | Bosch |
| Vaikų saugos užraktas | Taip |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 270 |