*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EOD6P66X orkaitė suteikia galimybę jūsų namuose pasigaminti kepinių, niekuo nenusileidžiančių kepyklos gaminiams. Unikali SteamBake funkcija užtikrina, kad viduje kepiniai būtų purūs, o išorė traški ir blizgi.
Ši orkaitė pasižymi piroliziniu valymu, kuris išlaisvina jus nuo nemalonaus valymo proceso. Orkaitė įkaista iki aukštos temperatūros, riebalai paverčiami pelenais, o jums beliks tik nuvalyti paviršių.
Naudodamiesi LED valdymo skydeliu „EXPlore“ su jutikliniais mygtukais, lengvai ir greitai pasieksite visas orkaitės funkcijas, taip palengvindami savo virtuvės darbo procesą.
Technologija „Even Cooking“ garantuoja tolygų maisto kepimą, taupant laiką ir energiją. Nėra būtinybės vartyti patiekalų, nes karštis paskirstomas tolygiai visoje orkaitėje.
Kepant kelias skardas vienu metu, kiekvienas patiekalas iškeps tolygiai, dėka papildomo ventiliatoriaus kaitinimo elemento. Tai puikiai tinka kepti saldžius pyragus ir skanius sausainius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Electrolux |
| Gamintojo kodas | EOD6P66X |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.93 |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3490W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 56.9cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 72l |
| Orkaitės valdymas | Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Grilio galia | -kW |
| Teleskopiniai bėgeliai | Ne |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |