*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Samsung įmontuojama elektrinė orkaitė su 76 litrų tūriu idealiai tinka bet kuriai virtuvei. Jos elegantiška juoda spalva suteikia modernumo bet kokiam interjerui.
Ši orkaitė pasižymi galia 3650W, leidžiančia greitai ir efektyviai gaminti įvairius patiekalus. Sensorinis valdymas užtikrina patogų ir intuityvų naudojimą.
Energijos efektyvumo klasė A+ garantuoja, kad orkaitė taupys energiją, tuo pačiu išlaikydama puikius kepimo rezultatus. Laikmatis leidžia jums tiksliai nustatyti kepimo laiką.
Mėgaukitės skaniais patiekalais su šia išmaniąja orkaitę, kuri pritaikyta šiuolaikinio gyvenimo tempo poreikiams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | Nenurodytavnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3650W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Orkaitės tūris | 76l |
| Orkaitės valdymas | Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nenurodyta |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | Nenurodytavnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Nenurodyta |