*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Schlosser OE555DTX yra moderni, 45 cm pločio įmontuojama orkaitė, puikiai tinkanti jūsų virtuvei. Su nerūdijančio plieno spalva ši orkaitė ne tik džiugina akį, bet ir yra patvari.
Orkaitėje yra 7 funkcijos, leidžiančios itin įvairiai gaminti maistą. 52 litrų vidinis tūris suteikia pakankamai vietos jūsų kulinariniams šedevrams.
Standartinės savybės, tokios kaip LED ekranas, jutiklinis valdymas ir elektroninis laikmatis, užtikrina patogumą naudojantis. Nuimamos durys ir stiklas palengvina valymą.
Ši orkaitė taip pat pasižymi energijos efektyvumo klase A, todėl rūpinasi ne tik jūsų patogumu, bet ir aplinka. Visos šios funkcijos kartu su moderniu dizainu padaro Schlosser OE555DTX idealiu sprendimu bet kuriai virtuvei.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Schlosser |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.71 |
| Energijos klasė | A |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 2040W |
| Spalva | Sidabrinė |
| Aukštis | 59.6cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 54cm |
| Svoris | 22.5kg |
| Orkaitės tūris | 52l |
| Orkaitės valdymas | Elektroninis, Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Nuimamos orkaitės durys | Taip |
| Grilis | Taip |
| Grilio galia | 1.9kW |
| Vidaus danga | EcoClean emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | Ne |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Kita informacija | Grilis su konvekcija, Karšto oro funkcija, Kepimas ant grotelių, Valymas garais, Įspaudžiamos rankenėlės |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Funkcijos | 7 |