*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ETA178590000 elektrinė orkaitė pasižymi moderniu dizainu ir LED ekranu, kuris puikiai tinka kiekvienai virtuvei. Dėl elektroninio ir mechaninio valdymo derinio, orkaitės naudojimas tampa lengvas ir intuityvus.
Ši orkaitė atitinka A+ energijos klasės standartus, todėl efektyviai naudoja energiją, padedant jums taupyti savo biudžetą. Turėdama 8 skirtingas programas, ji padės lengvai ir greitai paruošti įvairius patiekalus.
Atšildymo programos dėka, maistas atšyla greitai ir švelniai, o kepimo su ventiliatoriumi režimas užtikrina tolygų šilumos paskirstymą, leidžiant kepėti kelias skardas vienu metu.
Be to, ortakių funkcijos leidžia sveikai kepti patiekalus, naudodamiesi mažiau riebalų, tuo pačiu užtikrinant gardų skonį. Intuityvus ekrano valdymas palengvina kepimo laiko nustatymą ir pasirūpina saugumu su užraktu nuo vaikų.
Orkaitės durelės yra su trimis stiklais, kurie neleis jums nudegti, o viduje esantis apšvietimas suteikia puikią matomumą kepimo proceso metu. Su šia orkaite kiekvienas virtuvės šefo pasirodymas taps lengvesnis ir malonesnis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ETA |
| Gamintojo kodas | 178590000 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 2400W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Svoris | 29kg |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Ekrano tipas | LED |
| Orkaitės valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | Taip |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Grilis | Taip |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| LCD ekranas | Ne |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Ne |
| Konvekcija | Taip |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | Ne |