*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch HRG978NB1 yra nepriklausoma elektrinė orkaitė su šiuolaikišku jutikliniu valdymu. Naujausias skaitmeninis valdymo žiedas leidžia lengvai nustatyti funkcijas paprastu piršto pasukimu.
TFT jutiklinis ekranas užtikrina aiškų vaizdą ir informatyvų tekstą, padedantį pasirinkti tinkamas programų parinktis. Su orkaitės asistentu ir balso valdymu galite dar lengviau kontroliuoti gaminimo procesą.
Ši orkaitė turi garų funkciją, leidžiančią pasirinkti skirtingą garų intensyvumą, o „Steam boost“ funkcija suteikia intensyvų garą per tris minutes. Automatinis kepimo asistentas „PerfectChef“ užtikrina optimalią temperatūrą ir laiką įvairiems patiekalams.
Bosch HRG978NB1 yra ne tik funkcionali, bet ir patogi. Dėl pirolizės sistemos jūsų orkaitė lengvai išsivalys, o didelis 71 litro tūris leidžia gaminti didelius patiekalus.
Su „Home Connect“ funkcija galite valdyti orkaitę iš bet kurio pasaulio kampelio naudojantis mobiliąja programa. Tai inovatyvus sprendimas skaitmenizuotam gyvenimui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.87 |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.69 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Orkaitė su garų funkcija |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3000W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | Wi-Fi |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | Taip |
| Orkaitės apšvietimas | LED |
| Grilis | Taip |
| Vidaus danga | Antracitinis emalis |
| Teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | Taip |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Gaminimo garuose funkcija | Taip |