*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Bosch CSG958DB1 orkaitė su skaitmeniniu valdymu suteiks jums inovatyvų gaminimo patirtį. Intuityvus valdymo žiedas leidžia greitai reguliuoti nuostatas, o didelis TFT jutiklinis ekranas palengvina programų pasirinkimą.
Su Steam Function Plus galite gaminti sveikus patiekalus garuose. Garuose ruoštos daržovės yra traškios, o mėsa sultinga, išlaikanti natūralų skonį ir vitaminus.
Funkcija „Added Steam“ garantuoja tobulą maisto tekstūrą kepant: traški plutelė ir purus vidus. Be to, tai puikiai tinka kepant duoną ar skrudinant maistą.
Jūsų patogumui, šioje orkaitėje integruota hidrolitinė valymo sistema ir saugumo funkcijos užtikrina lengvą priežiūrą ir saugumą. Gaminimas dar niekada nebuvo toks paprastas ir malonus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Savybės | Laikmatis, Grilis, Mėsos termometras |
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Gamintojo kodas | CSG958DB1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.73 |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | Nenurodytavnt. |
| Tipas | Orkaitė su garų funkcija, Įmontuojama orkaitė, Savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3300W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 45.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 37.4kg |
| Orkaitės tūris | 47l |
| Orkaitės valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | Taip |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Grilis | Taip |
| Grilio galia | -kW |
| Vidaus danga | Nenurodyta |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nenurodyta |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | Taip |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | Taip |
| Funkcijos | Funkcija Pica / Duona, Karšto oro grilis, Apatinis šildymas, Atitirpinimas, Maisto šilumos palaikymas, Garinis gaminimas, Gaminimas karštu oru, 24 |
| Priedai | 1 grotelės, 2 kepimo skardos, Garų indas |