*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Siemens orkaitė HB778G3B1 puikiai tinka kulinarijos entuziastams, kurie vertina universalius ir tikslius maisto ruošimo prietaisus.
Šioje elektrinėje orkaitėje, pasižyminčioje elegantišku juodu dizainu, integruotos kepimo garuose galimybės pagerina jūsų kulinarinius kūrinius, o modernūs jutikliniai valdikliai užtikrina patogumą.
Su 71 litrų talpa ir 13 funkcijų spektru, ši orkaitė idealiai tinka tiek daugeliui patiekalų, tiek kasdienei šeimos maisto gamybai.
Patobulintos saugos funkcijos, tokios kaip užraktas nuo vaikų, leidžia ramiai gaminti maistą namuose, kur yra mažų vaikų.
Savaiminio valymo galimybė sumažina valymo laiką, todėl galėsite daugiau laiko skirti kulinariniams eksperimentams.
Siemens HB778G3B1 orkaitė ne tik galinga, bet ir energiją taupanti, todėl tai puikus pasirinkimas bet kuriam namų šefui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Gamintojo kodas | HB778G3B1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.87 |
| Energijos klasė | A+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Orkaitė su garų funkcija |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Galia | 3600W |
| Spalva | Juoda |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | Sensorinis |
| Laikmatis | Yra |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | Taip |
| Orkaitės apšvietimas | Yra |
| Grilis | Taip |
| Vidaus danga | Emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nenurodyta |
| LCD ekranas | Taip |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | Nenurodyta |
| Apatinis kaitinimas | Taip |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | Taip |
| Ventiliatorius | Taip |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Aušinimo ventiliatorius | Taip |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Funkcijos | 13 |
| Priedai | 1 kepimo keptuvė, 2 kepimo indai |