*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Konsolė Katrine puikiai papildys Jūsų namų interjerą suteikdama išskirtinumo ir modernumo. Ji pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir lengvą priežiūrą.
Konsolės paviršius pagamintas iš 10 mm grūdinto stiklo, o korpusas iš chromuoto metalo, taip užtikrinant stilių ir praktiškumą. Su savo pilka spalva, ši konsolė lengvai priderinsite prie įvairių interjero stilių.
Konsolės išmatavimai: aukštis - 76 cm, plotis - 40 cm, ilgis - 110 cm. Tai idealus baldas, kuris suteiks erdvės elegancijos ir funkcionalumo.
Konsolė pristatoma nesurinkta, todėl galėsite ją lengvai surinkti patys. Pasirinkite Katrine konsolę ir suteikite savo namams modernumo pojūtį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Stilius | Modernus |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Stiklas |
| Prekės ženklas | Actona |
| Ilgis | 110cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 76cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Katrine |