*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Staliukas Signal Meble Padova D su klasikinio dizaino akcentais yra puikus pasirinkimas kiekvienam namui.
Pagamintas iš medžio masyvo, jis suteikia šilumos ir jaukumo aplinkai.
Ruda, tamsaus riešuto spalva harmoningai derės su įvairiais interjero stiliais.
Matmenys: ilgis - 104 cm, plotis - 40 cm, aukštis - 75 cm, idealiai tinkantis tiek svetainei, tiek prieškambariui.
Staliukas bus pristatytas nesurinktas, todėl galėsite lengvai ir greitai jį surinkti pagal savo poreikius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Stilius | Klasikinis |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Medžio masyvas |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Ilgis | 104cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 75cm |
| Kilmės šalis | Kinija |