*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Konsolė Asir Venezia atstovauja modernų dizainą, puikiai derantį prie bet kokio interjero.
Pagaminta iš 100 % melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, ši konsolė garantuoja ilgaamžiškumą ir patvarumą.
Jos matmenys - 80 cm pločio, 84 cm aukščio ir 32 cm gylio, todėl ji puikiai tinka bet kuriai erdvei.
Komplekte yra veidrodis, kuris papildys dizainą ir sukurs jausmą erdvės.
Konsolę galima tvirtinti prie sienos, taip užtikrinant stabilumą ir estetinį patrauklumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Stilius | Modernus |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Prekės ženklas | Asir |
| Ilgis | 80cm |
| Plotis | 32cm |
| Aukštis | 84cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |